Nakliye

Nakliye

Nakliye Diğer adı taşımacılık olan nakliye hizmeti birçok şekilde gerçekleştirilmektedir. Ülkemizin en ücra köşelerinde bile yürütülen nakliye mesleği son derece yaygındır.

Nakliye Evden eve, evden ofise, ofisten eve, ofisten ofise, şehirden şehre, ilçeden ilçeye; asansörlü veya asansörsüz gerçekleştirilmektedir. Nakliye hizmeti genellikle bir araç filosu olan büyük firmalar tarafından yapılır. Bu büyük firmalar eşyalarınızı da seyahati ve taşınma sürecinde sigortalamaktadırlar.

Nakliye Ekibi

Ekip olarak çalışılan firmalarda dilerseniz taşınmadan önce eşyalarınız paketlenir, dilerseniz kendiniz paketler yalnızca taşımacılığını da yaptırabilirsiniz. Hatta taşıma ve kurulum işlemini de kendiniz yapabilirsiniz. Bu durumda nakliye firması yalnızca bina önünden eşyalarınızı alır ve taşınacağınız binanın önüne bırakır. En hesaplı nakliye türü budur.
Eğer eşyanız/eşyalarınız gelip istediğiniz yerden alınsın istediğiniz yere bırakılsın isterseniz ücret biraz daha artar çünkü emek işin içine girer. Emeğin de ücretini vermeniz gerekir. Eğer kolileme/paketleme hizmeti de isterseniz ücret daha da artmaktadır.

Kısacası; ne kadar çok hizmet isterseniz ücreti de o derece yükseltmiş olursunuz.
Asansörlü taşımanın gerektiği durumlarda da taşıma bedeli artabilir. Bazen eşyalar bina dışından eve taşınır. Bu gibi durumlarda pencerelerinizin çıkarılması gerekebilir. Elbette bu durum mobilya alımlarında, taşımalarında gerçekleşen özel durumlardır.

Parça Eşya Nakliye

Parça eşya taşıma ve genel taşıma hizmeti birbirinden ayrılmaktadır ancak araç filosu olan yani hem küçük hem büyük araçları olan firmalar parça eşya taşımayı kabul etmektedirler.

Copyright © Zara Nakliyat. Tüm hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz ve/veya kullanılamaz.

Seo By Tema Like