Nakliyat

Nakliyat

Taşımacılık anlamına gelen nakliyat hizmetleri çok eski zamanlardan bu yana en önemli iş kollarından biridir. Evleri, ofisleri, toplu olarak binaları başka bir alana, semte, şehre taşımak için yapılan destek sistemidir. Bunun için çalışan tecrübeli ve işin uzmanı olan firmalar sizler ihtiyacınızı belirleyerek gerekli olan yardımı yapmakta ve memnuniyet çerçevesinde her türlü imkanı size sunmaktadır.

Nakliyat Nedir?

Eşya taşımacılığının günümüzdeki karşılığıdır. İstediğiniz semtten, ilden, şehirden eşyalarınızı alıp istediğiniz yeni bir konuma eşyalarınızı götüren hizmettir. Özel ve işinin ehli olan firmalar tarafından yönlendirilen bu hizmet alanı ülkemizin her alanında aktif olarak çalışmakta ve 7 gün 24 saat hizmet anlayışı ile hareket etmektedir.

Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmanın çalışma standartları gereğince ilk olarak mekanın tasviri yapılır ve ne kadar eşya taşınacağına karar verilir. İki yer arasındaki mesafe hesaplanır ve eşyaların yoğunluğuna göre kamyon sunulur. Günü ve saati de belirlendikten hemen sonra nakliyat işleminiz gerçekleştirilmektedir. Hem titiz hem hızlı hem güvenli hem de dikkatli çalışanlara sahip olan firma yetkilileri, kişiye özel olarak randevu vererek çalışmalarını sürdürmekte ve tüm sorumluluğu da üstlenmektedir. Buna ek olarak önemli ve kırılacak olan eşyaların paketlenmesine de ayrıca özen gösterilmektedir.

Nakliyat Fiyatları

Her ne kadar fiyat konusunda firmaların profesyonelliği etkin olsa da taşınacak olan eşyaya ve arada kalan mesafeye göre de fiyatlar sabit olmamaktadır. En uygun taşımacılık dendiğinde 60 liraya da nakliye işlemleri yapılabilmektedir. Üst konumda bir hizmet almak için ise 500 ya da 600 gibi bir rakam ile karşılaşabilmek mümkündür.

Copyright © Zara Nakliyat. Tüm hakları Saklıdır. İzinsiz Kopyalanamaz ve/veya kullanılamaz.

Seo By Tema Like