Fiyatlandırma standart taban fiyatları yerine kişiye özel hizmet taleplerine göre ücretlendirilir, Neden fazla ücret ödeyesiniz ki.? Bir oda veya 0+1 1+1 ev veya ofis eşyası için şehir içi özel tasarım kamyonetler tercih edilmelidir. Dikkat etmeniz gereken güvenilir bir evden eve şirketi ararken komisyon farkı ödememektir. Nedir bu nakliyat şirketlerine güvensizlik.? Ya başınıza gelmiş yada kulaktan duyma haberiniz olmuştur,

Paketleme yapılmadan eşyaların çizilerek zarar görmesi, Modüler mobilya ustası olmamasın bu mobilyayı sökeriz ama kurulumunu yapamayız gibi şart koşularak işleme başlanması gibi sebepler öne sürülerek müşteriyi zor durumda bırakabilirler. Biz diyoruz ki ofis ve ev eşyalarının taşıma fiyatlarının işinin ehli olmayan korsan (firma olmayan bireysel) şahısların Nakliyat sektöründe pastadan pay almak için fiyatları düşürmesidir.

Hizmet kalitemizden ödün vermemek amaçlı kamyonetler ile bir oda veya ihtiyaç duyulan eşyaların bir kısmını taşımayı amaçlıyoruz. Gerçek fiyat ve kaliteli işlem için bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyiniz. Nakliyat sektöründe müşterilerin talep edilen kamyonet eşya taşımacılığın'da %91'i bizi tercih etti, hizmetlerimizden dolayı %89'u çevresindeki nakliye firması arayan ihtiyaç sahiplerine bizi referans gösterdi.

zara nakliyat